Mamy światłowody - to już wiesz
Czas zatem na poznanie odpowiedzi na pytanie dlaczego my?

Światłowód w PROMAX


OK, przekonajcie mnie!
Niezawodność usług

1.

Niezawodność usług

Działamy na rynku od lat - znasz nas dobrze i wiesz, że można na nas polegać. Z naszych usług korzystają Twoi bliscy, sąsiedzi i znajomi.
Wiesz, że jesteśmy godnym zaufania partnerem.


Nowoczesna technologia

2.

Nowoczesna technologia

Dbamy o to, żeby oferowane przez nas usługi w żadnym stopniu nie odbiegały od współczesnych standardów - to między innymi powód dla którego oferujemy światłowód.


Dostępność usług

3.

Dostępność usług

Nieustannie dbamy o zwiększanie obszaru działalności naszej firmy. Chcemy być tam gdzie Ty!


Atrakcyjne ceny

4.

Atrakcyjne ceny

Chcemy dać Wam światło, chcemy żeby każdy miał łatwy, swobodny i nieograniczony dostęp do technologii. Takie podejście leży u podstaw naszej polityki cenowej - klient jest najważniejszy!


Łatwy kontakt

5.

Łatwy kontakt

Jesteśmy blisko Ciebie. Możesz do nas zadzwonić, możesz odwiedzić jedno z naszych Biur Obsługi Abonenta, możesz zamówić wizytę naszego doradcy lub technika, możesz wysłać do nas e-mail, znajdziesz nas też na Facebooku. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie mógłbyś nas szukać :)


Ugruntowana pozycja rynkowa

6.

Ugruntowana pozycja rynkowa

Uwierzysz, że nasza wspólna przygoda trwa już ponad 25 lat? Tak, to prawda! Przez wszystkie te lata gromadzimy wiedzę i doświadczenie będąc godnym zaufania partnerem. Dajemy Ci pewność i spokojny sen w kwestii jakości naszych usług.


Flaga polski

7.

Kapitał polski

Jesteśmy stąd. Jak Ty - jesteśmy Polakami. PROMAX to polski kapitał - tutaj dajemy pracę i tutaj płacimy podatki. Razem z Wami budujemy polską gospodarkę!Światłowód tylko jedno ma imię!

"Internetów" nazywanych światłowodowymi jest wiele. Czasem nie mają one nic wspólnego z technologią, którą właśnie poznałeś.

Warto wybrać ten prawdziwe światłowodowy internet PROMAX!Wiesz już prawie wszystko, więc jesteś gotów na ofertę


Sprawdź ofertę łącz światłowodowych